Dla wielu osób „prawo cywilne” to tylko nazwa, którą słyszy się przeważnie w telewizji, ewentualnie czyta o nim w gazetach lub internecie. Jednak prędzej czy później w życiu każdego człowieka nadejdzie taki moment, że będzie trzeba załatwić związane z nim sprawy. Mogą mieć one różny charakter – zaczynając od czynności spadkowych, kończąc na umowach sprzedaży. Dobrze wówczas znać miejsce, w którym zyska się sprawną i fachową pomoc – a takim właśnie jest Kancelaria Notarialna prowadzona przez dwie panie: Zuzannę Wojtaszek – Bałazińską i Kingę Bednarz.

Zobacz, jakie sprawy obsługuje kancelaria!

Kancelaria świadczy usługi w zakresie takich czynności, jak sporządzanie aktów notarialnych każdego rodzaju – zaczynając od umów sprzedaży, kończąc na oświadczeniach o poddaniu się egzekucji oraz odrzucaniu spadków. Można tu także załatwić sprawy związane z tworzeniem protokołów oraz powierzyć kancelarii na przechowanie papiery wartościowe, cenne dokumenty czy dane zapisane na dowolnym nośniku (płyta CD, pendrive, itp.). A jeśli potrzebujesz takich rzeczy, jak odpis wyciągu (np. z księgi wieczystej), sporządzenie poświadczenia czy też projektu aktu, czynności te również wchodzą w zakres obowiązków kancelarii.

Warto pamiętać, że każdy notariusz jest osobą zaufania publicznego, która nie tylko ma ustawowy obowiązek zadbać o to, aby wszystkie akty i protokoły zostały sporządzone zgodnie z prawem, ale również także o całkowitą ochronę informacji, które się w nich znajdują.  Należy także pamiętać, że podczas przeprowadzania czynności notarialnej notariusz musi czuwać nad prawidłowym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może rodzić skutki prawne.

Dlaczego akurat tam?

Zależy Ci na jasności sprawy oraz zachowaniu dyskrecji? Wszelkie sprawy, które załatwia notariusz Zuzanna Wojtaszek – Bałazińska i notariusz Kinga Bednarz są rozpatrywane indywidualnie, w sposób bezstronny i przejrzysty, a zarazem przy zachowaniu maksymalnej prywatności klienta. Choć większość czynności jest dokonywana w siedzibie kancelarii, mieszczącej się w Katowicach, w wielu przypadkach możliwe jest  działanie w terenie – np. podczas spisywania protokołu ze spotkania zarządu spółki czy firmy. Obie panie notariuszki mają długoletnie doświadczenie w swoim zawodzie, dzięki czemu powierzając swoje sprawy w ich ręce masz pewność, że zajmą się nimi fachowo i zrobią wszystko, co tylko możliwe!

Odwiedź już dziś oficjalną stronę kancelarii i skontaktuj się z nią w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób!