Wacławski & Tomaka-Wacławski Adwokacka Spółka Partnerska

Adwokaci woj. zachodniopomorskie

78-400 Szczecinek, Juliana Ordona 5

Opis

Nasza kancelaria adwokacka Wacławski & Tomaka-Wacławski ma swoją siedzibę w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim. Usługi świadczymy od 2017 roku. Zajmujemy się pomocą prawną, którą świadczymy dla Klientów indywidualnych oraz osób prawnych. Zapewniamy reprezentację Klientów przed sądami wszystkich instancji. Oferujemy pomoc prawną z takiego zakresu jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo pracy,
  • prawo karne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo administracyjne.
Zapewniamy Państwu również pomoc prawną w zakresie prawa spadkowego, pomagamy przy wszelkich kwestiach związanych ze spadkiem. Specjalizujemy się w sprawach rozwodowych oraz separacjach. Zajmujemy się przygotowywaniem opinii prawnych, sporządzimy dla Państwa projekty umów.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z nasza kancelarią w celu umówienia wizyty.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Wacławski & Tomaka-Wacławski Adwokacka Spółka Partnerska

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię