Radca prawny Jóźwiakowska Aneta

Radcy prawni woj. lubelskie

20-004 Lublin, Prezydenta Gabriela Narutowicza 16 lok. 4

Opis

Kancelaria radcy prawnego Anety Jóźwiakowskiej znajduje się w Lublinie. Powstała w 1999 roku. Klientami kancelarii są osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze.

Kancelarię radcy prawnego Anety Jóźwiakowskiej wyróżnia fakt, że umożliwia ona skorzystanie z obsługi prawnej zarówno w języku polskim, jak i włoskim. Jej właścicielka jest doświadczonym prawnikiem, który w zawodzie pracuje od ponad dwudziestu lat. Dzięki wysokim kwalifikacjom zawodowym zajmuje się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami z zakresu prawa pracy, prawa spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, jak również prawa cywilnego. Radca prawny specjalizuje się też w prawie administracyjnym oraz prawie dotyczącym ochrony środowiska.

W ofercie znajdą Państwo takie usługi jak:
  • pomoc prawna online,
  • obsługa prawna inwestycji,
  • opiniowanie umów,
  • negocjowanie umów,
  • reprezentacja klienta przed sądami,
  • sporządzenie pism procesowych,
  • konsultacje prawne,
  • sporządzania zażaleń i odwołań.
Mecenas Aneta Jóźwiakowska poprowadzi na życzenie swoich klientów sprawy rozwodowe, alimentacyjne, spadkowe oraz podziały majątku. Zajmie się również obsługą prawną w sprawach związanych z ustaleniem władzy rodzicielskiej i będzie reprezentować swoich mocodawców w postępowaniach egzekucyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Radca prawny Jóźwiakowska Aneta

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię