Mariusz Lewandowski Kancelaria adwokacka

Adwokaci woj. kujawsko-pomorskie

87-100 Toruń, Szeroka 8

 • 0.0
 • 0

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Mariusz Lewandowski Kancelaria adwokacka

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię

Firmy w tej samej kategorii

Najnowsze opinie

 • Adwokat Maciej Organiściak

  93-578 Łódź, Wróblewskiego 21M lok. 36

  Weronika

  • 5.0

  Poszukiwania dobrego adwokata w Łodzi były długie, otrzymałem kontakt z polecenia do adwokat p. Macieja, który obsłużył mnie sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługi, zwłaszcza w sprawach cywilnych.

 • Alicja

  • 1.0

  Moja koleżanka korzystała z usług tego Pana - uczestniczyłam razem z nią z porady prawnej. Nie mogłam się powstrzymać po poprzednim wpisie w wyrażeniu również prawdziwej opinii. Zero przygotowania i wiedzy- chyba należałoby sprawdzić uprawnienia, bo tak naprawdę nie wiadomo, czy to kancelaria, bo chyba nie-nie ma tego w nazwie- radcy, adwokata, czy studenta prawa, więc co to jest to nie wiem. Zdecydowanie nie polecam- sprawy nie są prowadzone, a ignorowane- sądzę, że z braku wiedzy i uprawnień. Najpierw Pan P karze płacić, a później łaskawie oddzwania, albo nie i nie udziela dobrej porady. Totalnie stracone pieniądze-szukajcie uczciwego miejsca. Zobaczcie opinie- pozytywne wyraża chyba on sam o sobie...

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska

  90-442 Łódź, al. Kościuszki 98 lok. 5

  Renata Ryl

  • 5.0

  Jestem bardzo zadowolona z kilku porad prawnych, oraz finiszującej rozprawy. Świetne i strategiczne działanie, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Przyłączam się do opinii wielu osób: odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Witula

  41-709 Ruda Śląska, Wojska Polskiego 24 lok. 2

  Grażyna

  • 5.0

  Serdecznie polecam Pana mecenasa Marcina Witulę. Bardzo mi pomógł