Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej

Adwokaci woj. mazowieckie

02-323 Warszawa, Szczęśliwicka 27a lok. 3

Opis

Dr Małgorzata Maliszewska jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Jej kancelaria znajduje się w Warszawie.

Kancelaria Radcy Prawnego współpracuje z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Prawnicy prowadzą sprawy z zakresu roszczeń ubezpieczeniowych, zniesienia współwłasności, szkód mieszkaniowych oraz szkód kradzieżowych. Ich specjalnością są również prawa studentów. Kancelaria reprezentuje klientów w działaniach związanych z odwołaniem się od decyzji skreślenia z listy studentów uczelni wyższych czy naliczania czesnego za naukę.

Oferta obejmuje także:
  • prawo cywilne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo rodzinne,
  • prawo finansowe,
  • mediacje i ugody,
  • negocjacje handlowe.
Radcy prawni reprezentują klientów w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych. Sporządzają także pisma procesowe. Ich zadaniem jest też przygotowanie i opiniowanie umów cywilnoprawnych. Dodatkowo kancelaria zajmuje się sprawami alimentacyjnymi, sprawami rozwodowymi, wydziedziczeniem i zachowkami.

Zapraszamy do współpracy.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię