Kancelaria Adwokacka Adw Mariola Głażewska-Feder

Adwokaci woj. mazowieckie

06-200 Maków Mazowiecki, Kościelna 3

Opis

Adwokat Marioli Głażewskiej-Feder prowadzi własną Kancelarię Adwokacką zlokalizowaną w Makowie Mazowieckim. Działalność powstała w 2011 roku i zapewnia pomoc prawną klientom indywidualnym oraz firmom.

Wieloletnie doświadczenie prawnicze i bieżąco aktualizowana wiedza pozwalają nam udzielać rzetelnych i sprawdzonych porad prawnych. Poza doradztwem zajmujemy się również prowadzeniem spraw sądowych, reprezentacją klientów przed instytucjami administracyjnymi i karnymi oraz pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań.

Gałęzie prawa, którymi się zajmujemy to:
  • prawo cywilne,
  • prawo handlowe i gospodarcze,
  • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • prawo rodzinne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo karne.
Zapewniamy też reprezentowanie przed organami ubezpieczeniowymi i karnymi poszkodowanych w wyniku zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań komunikacyjnych, odszkodowań za błędy medyczne, odszkodowań w związku z uszkodzeniem mienia, odszkodowań za śmierć osoby bliskiej oraz odszkodowań za krzywdy powstałe z zaniechania.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Kancelaria Adwokacka Adw Mariola Głażewska-Feder

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię