Joanna Rozwadowska-Firlej Kancelaria notarialna

Notariusze woj. mazowieckie

26-630 Jedlnia-Letnisko, Radomska 43

Opis

Kancelaria notarialna Joanny Rozwadowskiej-Firlej mieści się w Jedlni-Letnisku, w powiecie radomskim, w województwie mazowieckim. Działamy na rynku od blisko 10 lat, a dokładnie od 2014 roku.

Specjalizujemy się w usługach notarialnych obejmujących między innymi:
  • poświadczenia,
  • umowy,
  • intercyzy,
  • akty notarialne.
Ponadto do naszych zadań należy spisywanie protokołów i sporządzanie wyciągów dokumentów. Podejmujemy się przechowywania pieniędzy, papierów wartościowych i dokumentów. Możemy sporządzić poświadczenia daty okazania dokumentu, własnoręczności podpisu, a także zgodności wyciągu, odpisu albo kopii z okazanym dokumentem. Sporządzimy też poświadczenie pozostawania osoby przy życiu bądź w określonym miejscu. Wykonamy również inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

Notariusz za wykonane czynności notarialne pobiera wynagrodzenie, czyli tzw. taksę notarialną. Jej wysokość regulowana jest przez Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Joanna Rozwadowska-Firlej Kancelaria notarialna

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię