Dębicka K., mgr inż. Biuro wycen nieruchomości

Nieruchomości - porady prawne, konsulting, wycena woj. małopolskie

30-868 Kraków, Kurczaba 1/42

 • 0.0
 • 0

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Dębicka K., mgr inż. Biuro wycen nieruchomości

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię

Firmy w tej samej kategorii

Najnowsze opinie

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Maleńczuk

  58-500 Jelenia Góra, Norwida 7 lok. 1

  Honorata

  • 1.0

  Widzę że nie tylko ja zawiodłam się na tej pani. W niczym mi nie pomogła

 • Kropidłowski Marcin. Kancelaria Adwokacka.

  61-731 Poznań, Poznańska 43 lok. 4

  Michał

  • 5.0

  Z pełnym przekonaniem polecam Pana Mecenasa. Mnie prowadził nadzwyczaj perfekcyjnie sprawę przez Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Warszawie, z pełnym sukcesem. Rzetelny, kompetentny, rzeczowy adwokat. Polecam.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Filip Śmieiński

  59-335 Szklary Górne, Bukowa 6

  EK

  • 5.0

  Czasami korzystam z porad prawnych niektórych prawników, ale niektórzy bagatelizują mój problem. Dopiero spotkanie z Mecenasem P. Filipem Śmieińskim sprawiło, że wróciła wiara w sprawiedliwość i że Temida nie zawsze ma opaskę na oczach. Dzięki zrozumieniu, wsparciu, p. Mecenasa Filipa można było obrać kierunek obrkny, powołując się na odpowiednie paragrafy. To człowiek konkretny, rzeczowy, stanowczy kompetentny. To po prostu profesjonalista, który łączy swą wiedzę, doświadczenie we właściwym kierunku obrony. Profesjonalista jak się patrzy! A przy tym serdeczny, sympatyczny, mily. Zaangażowany całym sercem w rozwiązanie problemu. Umiejętnie wspiera, pomaga, udziela konkretnych porad dzięki którym wychodzę zwycięsko z pola walki. Takich profesjonalistów nam potrzeba w Ojczyźnie: skromnych, uczciwych zaangażowanych, kreatywnych, a nie takich, którym oczy przysłania hajs. Mogę zapewnić w tej ocenie, że Mecenas Filip Śmieińskim nie zawiedzie, nie pozostawi samego, ale będzie bronił.

 • Dorf Przemysław. Kancelaria radcy prawnego

  40-748 Katowice, Kopaniny Lewe 8w

  Gość

  • 5.0

  Polecam z całego serca.