Barbara Maksymiuk Kancelaria Adwokacka

Adwokaci woj. lubelskie

21-500 Biała Podlaska, Kraszewskiego 12 lok. 5

Opis

Kancelaria Adwokacka, której właścicielami są adwokaci Barbara i Michał Maksymiuk zapewnia pomoc prawną już od 2011 roku. Biuro adwokatów znajduje się w Białej Podlaskiej na terenie województwa lubelskiego.

Świadczymy obsługę prawną oraz doradztwo zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, z którymi jesteśmy na bieżąco. Zapewniamy pomoc w zakresie prawa karnego, cywilnego, nieruchomości, a także prawa pracy, administracyjnego, rodzinnego, autorskiego, zamówień publicznych oraz spadkowego. Oznacza to, że podejmujemy się zarówno spraw rozwodowych czy spadkowych jak i świadczymy pomoc z zakresu umów zawieranych z kontrahentami przez firmy.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, dlatego do naszych obowiązków należy między innymi:
  • pomoc w przygotowywaniu wniosków i pozwów,
  • reprezentacja klienta w sądzie,
  • zapewnienie zastępstwa procesowego,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • przygotowywanie argumentów oraz dowodów.
Ponadto uczestniczymy w mediacjach oraz negocjacjach, sporządzamy opinie prawne oraz reprezentujemy klientów także przed organizacjami samorządowymi i administracyjnymi.

Nasi klienci to osoby indywidualne, a także firmy, przedsiębiorstwa i spółki, które nawiązują z nami długofalowe relacje biznesowe. Naszym celem jest działanie na korzyść z klienta, zachowanie etyki, a także stosowanie się do przepisów prawa, co też czynimy.

W razie pytań Kancelaria Adwokacka Barbary i Michała Maksymiuk z Białej Podlaskiej zaprasza do kontaktu oraz zajrzenia na stronę firmową i zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Barbara Maksymiuk Kancelaria Adwokacka

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Udało się sprawnie rozwiązać Twój problem prawny? W końcu zakończyła się przeciągająca się sprawa spadkowa? Notariusz profesjonalnie wycenił Twoją nieruchomość i chcesz go polecić? Jeśli tak było, koniecznie zostaw po sobie komentarz, w którym opiszesz swoje doświadczenie. Innym pomożesz znaleźć godnego zaufania prawnika, a nam – rozwijać bazę przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę na doadwokata.pl!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię