Materiał Partnera

Powierz swoje sprawy specjalistom od prawa!

Powierz swoje sprawy specjalistom od prawa!
Prędzej czy później w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym ma styczność ze sprawami wymagającymi fachowej wiedzy prawniczej. Czy będzie chodziło o spadek, sprawę karną czy związaną z działalnością gospodarczą, dobrze powierzyć zadbanie o swoje interesy komuś, kto naprawdę zna się na rzeczy. Kancelaria Adwokacka Anny Sienkiewicz to miejsce, w którym znajdziesz wyłącznie fachowców.

Fachowość w każdym aspekcie prawa

Kiedy skorzystać z usług tej kancelarii? Odpowiedź jest prosta – w każdej sytuacji związanej z przepisami prawnymi! Oferowane przez nią usługi obejmują zarówno wszelkie czynności związane ze sprawami z zakresu prawa karnego, pracy, gospodarczego, czy administracyjnego. Nie brak również pełnego zakresu usług wiązanych ze sprawami cywilnymi. Dzięki pomocy prawników z kancelarii możesz zarówno starać się o uzyskanie zezwolenia na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządzania majątkiem małoletniego, wysyłać wezwania do należącej Ci się zapłaty od kontrahentów, jak  również prowadzić czynności przedsądowe w celu ugodowego rozwiązania sporu. Przedstawiciele kancelarii mogą również podjąć się obrony podejrzanych i oskarżonych w sprawach karnych oraz skarbowych. Kancelaria Adwokacka Anna Sienkiewicz świadczy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. W tym drugim przypadku pomoc może przydać się zwłaszcza podczas tworzenia umów handlowych. Oprócz tego można powierzyć kancelarii wszystko, co dotyczy zagadnień związanych z prawem pracy – od wystawiania świadectw po roszczenia związane z wypadkami przy pracy i oskarżenia o mobbing.

Porady bez wychodzenia z domu!

Kancelaria Adwokacka Anna Sienkiewicz świadczy także porady online, dzięki czemu można zasięgnąć fachowej opinii bez konieczności wychodzenia z domu. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, który należałoby poświęcić na osobistą wizytę na miejscu. Oprócz porady można uzyskać drogą elektroniczną projekt umowy lub pisma procesowego, bądź opinię prawną.

Działa nie tylko lokalne!

Wszystkie szczegóły współpracy można ustalić na miejscu, w siedzibie kancelarii mieszczącej się w Szczecinie. Nie oznacza to jednak, że usługi oferowane są wyłącznie mieszkańcom tego miasta – kancelaria świadczy usługi na terenie całego kraju. Oczywiście wcześniej należy umówić się na tego typu spotkanie. Dobry prawnik to majątek, ale Kancelaria Adwokacka Anny Sienkiewicz jest przykładem, że nie trzeba na wysokiej klasy specjalistów majątku wydawać. Wszelkie ceny ustalane są indywidualnie w zależności od indywidualnej sprawy i przedstawianie przed nawiązaniem współpracy.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy