Materiał Partnera

Czy warto kupić mieszkanie z komórką lokatorską?

Czy warto kupić mieszkanie z komórką lokatorską?

Mieszkania z komórką lokatorską to coraz bardziej popularne rozwiązanie na rynku nieruchomości. Jest to alternatywny sposób na zapewnienie dodatkowej przestrzeni do przechowywania, która jest niezwykle cenna szczególnie w mieszkaniach o mniejszym metrażu.  Takie dodatkowe miejsce znacznie poprawia komfort życia mieszkańców i pozwala na lepszą organizację przestrzeni w mieszkaniu.

Komórka lokatorska- sposób na powiększenie przestrzeni do przechowywania

Dodatkowe miejsce do przechowywania przedmiotów to zawsze wiele korzyści dla mieszkańców, zwłaszcza tych, którzy mają kłopot z organizacją powierzchni małego mieszkania. Dlatego oferta nowych mieszkań to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie dodatkowe miejsce do przechowywania i lepszą organizację przestrzeni mieszkalnej. Komórka lokatorska to miejsce, w którym można przechować różnorakie przedmioty. Zazwyczaj umieszczane są tam rowery, wózki czy inne mniejsze pojazdy lub zabawki dziecięce, które zwykle ciężko ulokować w mieszkaniu. Jest to także doskonałe miejsce do sezonowej wymiany garderoby. Zimowe buty czy kurtki zwykle zajmują dużo miejsca w szafie, które latem można wykorzystać w inny sposób, dlatego taka komórka świetnie sprawdzi się w przechowywaniu nadmiaru odzieży. Ponadto taka przestrzeń nadaje się także do przechowywania sezonowych przedmiotów takich jak ozdoby świąteczne, czy meble balkonowe, które muszą być chowane na okres zimowy. Komórka lokatorska sprawdzi się również w kwestii akcesoriów samochodowych, które, na co dzień ciężko przechowywać w mieszkaniu.

Jakie jeszcze korzyści wiążą się z posiadaniem komórki lokatorskiej?

Komórka lokatorska może znajdować się w podziemiach, ale może być zlokalizowana na tym samym piętrze co mieszkanie, co znacznie ułatwia do niej dostęp. Dlatego nie jest to pomieszczenie tożsame z piwnicą, więc nie należy martwić się o wilgoć i inne czynniki uszkadzające przechowywane przedmioty. W takim pomieszczeniu można swobodnie umieszczać buty, ubrania czy przetwory spożywcze. Nowoczesne mieszkania z komórkami lokatorskimi dostępne są w ofercie dewelopera Loker, który dysponuje atrakcyjnymi nieruchomościami w pobliżu Gdyni.

Mieszkania z komórkami lokatorskimi to idealne rozwiązanie między innymi dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują dodatkowego miejsca na sprzęt i akcesoria sportowe. Z takiego dodatkowego miejsca z pewnością skorzystają również rodziny z dziećmi, gdyż ubrania, zabawki i inne akcesoria dla niemowląt i starszych dzieci często trudno jest pomieścić w szafach.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy